1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 рейтинг 0.00 (0 голосов)

Для більшості батьків правильний вибір взуття для дитини є серйозною проблемою. Можна довго шукати інформацію в інтернеті і опитувати подруг, але першим консультантом для молодих мам може і повинен стати консультант Вашого магазину "Чебурашка" де є якісне спортивне дитяче взуття. Отже, на що слід звертати увагу при підборі дитячого взуття:

  • розмір стопи. Цей очевидний критерій нерідко ігнорується з благих спонукань - взуття намагаються взяти на виріст, щоб прослужили черевики дитині пару сезонів. Робити цього не варто - взуття завжди повинне бути в пору, зимове дитяче взуття повинне підбиратися з урахуванням щільного носка.
  • конструкція взуття. Зверніть увагу батьки на особливості розвитку стопи дитини, зокрема, на високий підйом і на ширину дитячої стопи. Дитині буде не комфортно у взутті, яка тисне або зтискає. Оптимально підбирати черевики і туфлі на липучках або гумках зверху. По-перше, липучки і гумки не вимагають виняткових навичок при самостійному надяганні дитиною, а по-друге, такого роду фіксація дозволяє легко регулювати взуття з підйому.
  • каблук. Ортопеди рекомендують підбирати взуття для дитини на невеликому каблучку - до 2,5 см. Таким чином, стопа малюка формується правильно, а в шкільному та підлітковому віці ноги менше втомлюються.
  • якість і надійність. Одним з головних пунктів при виборі дитячого взуття залишається довговічність пари. Факт залишається фактом: діти бігають, грають, штовхають камінчики, м'яч, лізуть в калюжі і на дерева - і взуття повинна це винести з честю і гідністю і бути при цьому зручим! Для такого більше за все підходить спортивне взуття яке можна придбати в інтернет-магазині "Чебурашка" http://chebyrashka.com.ua/dityache-vzuttya. Якість пошиття, міцність підошви, надійність матеріалів та міцність конструкції - ось що чекають покупці дитячого взуття.
  • екологічність і безпека. А також відповідність дитячого взуття усім стандартам якості - одне з основних вимог сучасних і дбайливих батьків. Давно минули ті часи, коли купували взуття, відчайдушно пахне ацетоном. Натуральні матеріали стали не розкішшю, а вимогою, що пред'являються до дитячих черевиків, туфель, чобіт, сандаль та кроссовок.

Внимание! Все права защищены. При копировании материалов с сайта активная ссылка на источник  ОБЯЗАТЕЛЬНА !!!